DOMCAR KALISZ


Kalisz
ul. Poznańska 24
62-800 Kalisz
salon.kalisz@domcar.pl
tel: +48 62 768 19 00
Kalisz
ul. Poznańska 24
62-800 Kalisz
serwis.kalisz@domcar.pl 
tel: +48 62 768 19 00

Salon sprzedaży samochodów

Poniedziałek –Piątek 8:00 -18:00
Sobota – 8:00 – 15:00

Serwis i części zamienne

Poniedziałek –Piątek 7:00 -18:00
Sobota – 8:00 – 15:00

KONTAKT KALISZ


SAMOCHODY NOWE

Adam Brzezicha

Szef Sprzedaży

Tel. 507 000 845

adam.brzezicha@domcar.pl

Jakub Przybylski

Doradca handlowy klienta

Tel. 507 000 851

jakub.przybylski@domcar

Bernard Chmielewski

Doradca handlowy klienta

Tel. 507 000 840

bernard.chmielewski@domcar.pl

SAMOCHODY UŻYWANE

Jakub Pająk

Doradca handlowy klienta

Tel. 691 997 775

SERWIS

Ryszard Tomala

Kierownik serwisu

Tel. 507 000 846

ryszard.tomala@domcar.pl

Filip Bączkiewicz

Doradca serwisowy

Tel. 507 000 852

serwis.kalisz@domcar.pl

Łukasz Matuszak

Doradca serwisowy

Tel. 507 000 850

serwis.kalisz@domcar.pl

Kujawińska Małgorzata

Doradca serwisowy

Tel. 62 768 19 11

serwis.kalisz@domcar.pl

CZĘŚCI ZAMIENNE

Łukasz Ignasiak

Doradca ds. części zamiennych

Tel. 507 000 842

czesci.kalisz@domcar.pl

Maciej Majcherczyk

Doradca ds. części zamiennych

Tel. 507 000 841

czesci.kalisz@domcar.pl

Mateusz Milczak

Doradca ds. części

Tel. 62 768 19 10

czesci.kalisz@domcar.pl

UBEZPIECZENIA

Justyna Tułacz-Żurawska

Tel. 507 008 332

ubezpieczenia.kalisz@domcar.pl

MARKETING

Anna Krawczyńska

Kierownik serwisu

Tel. 691 991 264

marketing@domcar.pl

DOMCAR KONIN


Konin
ul. Spółdzielców 9a
62-510 Konin
salon@domcar.pl
serwis@domcar.pl
tel. +48 63 242 20 88
Konin
ul. Spółdzielców 9a
62-510 Konin
salon.ford@domcar.pl
serwis@domcar.pl
tel. + 48 63 242 20 88

Salon sprzedaży samochodów

Poniedziałek –Piątek 8:00 -18:00
Sobota – 8:00 – 15:00

Serwis i części zamienne

Poniedziałek –Piątek 7:00 -20:00
Sobota – 7:00 – 15:00

KONTAKT KONIN


SAMOCHODY NOWE

Andrzej Fąk

Szef Sprzedaży

Tel. 691 990 658

andrzej.fak@domcar.pl

Anna Borkowska

Doradca handlowy klienta

Tel. 691 990 395

anna.borkowska@domcar.pl

Patryk Jankowski

Doradca handlowy klienta

Tel. 691 995 168

patryk.jankowski@domcar.pl

SAMOCHODY UŻYWANE

Ireneusz Fręśko

Kierownik sprzedaży

Tel. 691 990 661

uzywanegwarantowane@domcar.pl

Zbigniew Puchałka

Doradca handlowy klienta

Tel. 691 990 292

zbigniew.puchalka@domcar.pl

UBEZPIECZENIA

Anna Krawczyńska

Tel. 691 991 264

MARKETING

Anna Krawczyńska

Tel. 691-991-264

marketing@domcar.pl

SERWIS

Zbigniew Wyglądacz

Kierownik serwisu

Tel. 691 990 065

zbigniew.wygladacz@domcar.pl

Michał Rojewski

Doradca serwisowy

Tel. 723 770 040

serwis@domcar.pl

Piotr Mróz

Doradca serwisowy

Tel. 697 430 013

serwis@domcar.pl

Przemysław Dudziński

Doradca serwisowy

serwis@domcar.pl

SZKODY KOMUNIKACYJNE

Adam Uniejewski

Tel. 691 990 680

szkody@domcar.pl

Jacek Siwiński

Tel. 63 2465 82 20

szkody@domcar.pl

CZĘŚCI ZAMIENNE

Andrzej Rybacki

Kierownik ds. części zamiennych

Tel. 691 990 719

andrzej.rybacki@domcar.pl

magazyn części zamiennych

tel. 691 990 364

tel. 63 246 82 26

sklep@domcar.pl

DOMCAR POZNAŃ


Poznań
ul. Polska 112
60-401 Poznań
salon.poznan@domcar.pl 
tel: +48 61 84 54 710
Poznań
ul. Polska 112
60-401 Poznań
serwis.poznan@domcar.pl
tel: +48 61 84 54 710

Salon sprzedaży samochodów

Poniedziałek –Piątek 8:00 -18:00
Sobota – 9:00 – 14:00

Serwis i części zamienne

Poniedziałek –Piątek 7:00 -19:00
Sobota – 8:00 – 14:00

KONTAKT POZNAŃ


SAMOCHODY NOWE

Marcin Lewandowski

Szef Sprzedaży

Tel. 697 422 292

marcin.lewandowski@domcar.pl

Lis Marcin

Doradca handlowy klienta

Tel. 691 991 741

marcin.lis@domcar.pl

Jarosław Wiśniewski

Doradca handlowy klienta

Tel. 691 990 741

jaroslaw.wisniewski@domcar.pl

SAMOCHODY UŻYWANE

Hubert Kapłon

Doradca handlowy klienta

Tel. 691 990 351

uzywane.poznan@domcar.pl

Mikołaj Drobnik

Doradca handlowy klienta

Tel. 691 991 162

uzywane.poznan@domcar.pl

SERWIS

Wojciech Jastrzembski

Kierownik serwisu

Tel. 691 990 127

wojciech.jestrzembski@domcar.pl

Anna Mikołajczak

Doradca serwisowy

Tel. 691 991 163

serwis.poznan@domcar.pl

anna.mikolajczak@domcar.pl

Ryszard Wieczorek

Doradca serwisowy

Tel. 691 991 092

serwis.poznan@domcar.pl

ryszard.wieczorek@domcar.pl

Piotr Korpal

Doradca serwisowy

Tel. 61 845 47 20

serwis.poznan@domcar.pl

SZKODY KOMUNIKACYJNE

Jarosław Piaścik

Tel. 691 991 596

jaroslaw.piascik@domcar.pl

szkody.poznan@domcar.pl

UBEZPIECZENIA

Leszek Zajączkowski

Tel. 603 756 868

ubezpieczenia.poznan@domcar.pl

MARKETING

Michał Donder

dyrektor oddziału

Tel. 691 991 251

michal.donder@domcar.pl

DOMCAR WŁOCŁAWEK


Włocławek
ul. Toruńska 153
87-802 Włocławek
salon.wloclawek@domcar.pl 
tel. +48 54 231 99 99
 Włocławek
ul. Toruńska 153
87-802 Włocławek
serwis.wloclawek@domcar.pl 
tel. +48 54 231 99 99

Salon sprzedaży samochodów

Poniedziałek –Piątek 8:00 -18:00
Sobota – 8:00 – 14:00

Serwis i części zamienne

Poniedziałek –Piątek 7:00 -18:00
Sobota – 8:00 – 14:00

KONTAKT WŁOCŁAWEK


SAMOCHODY NOWE

Dariusz Orłowski

Szef Sprzedaży

Tel. 691 992 819

dariusz.orlowski@domcar.pl

Wiesław Wojtoń

Doradca handlowy klienta

Tel. 691 992 795

wieslaw.wojton@domcar.pl

Michał Wieczorkiewicz

Doradca handlowy klienta

Tel. 691 990 026

michal.wieczorkiewicz@domcar.pl

SAMOCHODY UŻYWANE

Krzysztof Barszczewski

Doradca handlowy klienta

Tel. 725 500 550

krzysztof.barszczewski@domcar.pl

SERWIS

Piotr Biruta

Kierownik serwisu

Tel. 691 992 322

piotr.biruta@domcar.pl

Andrzej Placiński

Doradca serwisowy

Tel. 691 992 308

serwis.wloclawek@domcar.pl

Krystian Więconek

Doradca serwisowy

Tel. 691 992 237

serwis.wloclawek@domcar.pl

SZKODY KOMUNIKACYJNE

Piotr Biruta

Tel. 691 992 322

szkody.wloclawek@domcar.pl

CZĘŚCI ZAMIENNE

Mateusz Marciniak

Kierownik ds. części zamiennych

Tel. 691 999 064

mateusz.marciniak@domcar.pl

Jakub Bernatowicz

Doradca ds. części zamiennych

Tel. 691 992 309

czesci.wloclawek@domcar.pl

UBEZPIECZENIA

Halina Stelmasik

Tel. 691 992 885

halina.stelmasik@domcar.pl

MARKETING

Anna Krawczyńska

Tel. 691 991 264

marketing@domcar.pl

Halina Stelmasik

Tel. 691 992 885

halina.stelmasik@domcar.pl